eBay Fórum Magyarország: Megszűnt a magyar Ebay oldal?? - eBay Fórum Magyarország

Ugrás a tartalomhoz

furgefutar.hu
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Megszűnt a magyar Ebay oldal??

#1 Felhasználó nem aktív   camaron 

• eBay EXPERT
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Regisztrált felhasználó
  • Hozzászólás: 104

Elküldve: 18 november 2013 - 02:51

Üzenet megtekintéseIdézés: catmother - Dátum: 11 november 2013 - 01:31

Múlt héten még használtam az Ebay.hu-t most pedig mindig automatikusan átirányít az angol oldalra! :-o Tudja valaki, miért?

Sziasztok!

Az eBay Fórum facebook oldalán valaki kiposztolt egy linket,a kérdéseddel kapcsolatban, íme:
eBay.hu
0

#2 Felhasználó nem aktív   Sziszike 

• Új tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 16 november 2013 - 03:38

sziasztok! erre én is kíváncsi lennék. találtam egy kabátot és nagyon jó áron lett volna, de most csak 8-9000 Ft-ért tudnám megvenni, pedig sokkal olcsóbban teszi ki, és amikor rányomok a méretre és a színre akkor nagyon felmegy az ára! Köszönöm! Ha valaki tud valamit légyszi írjon! :) :rolleyes:
0

#3 Felhasználó nem aktív   szolt0033 

• Új tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 5

Elküldve: 12 november 2013 - 08:44

Üzenet megtekintéseIdézés: catmother - Dátum: 11 november 2013 - 01:31

Múlt héten még használtam az Ebay.hu-t most pedig mindig automatikusan átirányít az angol oldalra! :-o Tudja valaki, miért?

Sajnos megszünt vagy remélhetőleg csak nem működik. Az angol semmire nem jó! Olyan mint a Vatera LICITES. Na most ez szerintem senkit nem érdekel mert nem elég egy hónapot várni a termékre még a licitre is várni kellene. A licit még a magyar oldalakonse jó. Ha valaki venni akar valamit akkor azt azonnal szeretné. Szerintem a magyarok is sokan használták az ebay.hu.t. Ez nem butított oldal volt csak annak aki buta! Ez tény! Remélem hamar vissza állítják mert így nagyon sok vásárlót el fognak veszíteni.
0

#4 Felhasználó nem aktív   catmother 

• Új tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 11 november 2013 - 01:31

0

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó