eBay Fórum Magyarország: Ebay store menedzselés - eBay Fórum Magyarország

Ugrás a tartalomhoz

futar.csomagnet.hu
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Ebay store menedzselés

#1 Felhasználó nem aktív   Gelatomobile 

• Új tag
  • Pipa
  • Csoport: Regisztrált felhasználó
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 01 március 2016 - 05:08

Szia Péter!
A cégünk fő profilja a fagylalt gyártás, a szezon hamarosan indul, nem nagyon lesz időm a kocsik eladásával foglalkozni, ezért ezt szeretném "kiszervezni". Valamilyen jutalékos konstrukció lenne számunkra a legjobb.
Itthon voltunk már kiállításokon, mindenkinek nagyon tetszik a járgány, de csak kb. 3 db-ot tudtunk így eladni tavaly. A magyar kisvállakozók nem nagyon szoktak új gépeket venni, ezért szeretnék a fizetőképesebb külföldi vásárlók felé nyitni. Egy hasonló tudású fagyis kocsi ára 20-30e €, mi fele annyiért profibbat tudunk gyártani. ISO 9001, CE minősítés van. Külföldi kiállításokra nincs időnk kiutazgatni, meg a marketing és az értékesítés amúgy is egy külön szakma, szeretném inkább profikra bízni. Ha lehet, én maradnék a termékfejlesztésnél, azt szeretem csinálni...
0

#2 Felhasználó nem aktív   dpietro76 

• Új tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 01 március 2016 - 02:43

Sziasztok!

Látom, hogy fagyiskocsikat szeretnétek értékesíteni. Milyen koncepcióban gondolkodtok pontosabban? Ebay érdekes lehet, de vannak speciális külföldi oldalak, vásárok is esetleg, ahol "horogra akadhat" egy-két potenciális vásárló.

Péter
0

#3 Felhasználó nem aktív   Gelatomobile 

• Új tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 01 március 2016 - 12:44

Sziasztok! Gyártunk egy professzionális elektromos fagylaltos kocsit, 7000 euró az alap ára, ami nemzetközi viszonylatban nagyon olcsónak számít, mert ennyiért max. kézzel tologatható kocsikat lehet kapni. Sajnos a hazai piacnak ez még így is drága, mert itthon a vállalkozók többsége csak használt gépeket tud megvenni. Ezért arra gondoltam, meg kellene próbálni az ebay-en árulni...

Sajnos semmilyen tapasztalatom nincs az ebay-el kapcsolatban, és a nyelvtudásom is gyakorlatilag nulla, ezért szükségem lenne valakire, aki profin menedzselné ezt a projektet. Esetleg ismertek olyan céget, ami ebay store üzemeltetéssel foglalkozik, és jutalék ellenében intézné az eladásokat?

Sok mindent meg kellett tanulnom már ami távolt áll a szakmámtól (építész voltam), idővel biztosan megtanulnám a saját káromon is az ebay kereskedelmet, de erre most nem nagyon van időm...

Ezt a fagyis kocsit gyártjuk: gelatomobile.com
0

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó